Noc bibliotek

Utworzono dnia 11.06.2018

Uczniowie klasy 6a razem z wychowawczynią i nauczycielem bibliotekarzem uczestniczyli w "Nocy bibliotek". W naszej szkole odbyła się ona pod hasłem "Magiczna noc z Harry Potterem".

Uczniowie zostali podzieleni na trzy druzyny 8-osobowe. Podziału dokonała "Tiara przydziału".

Od tej pory drużyny pracowały zespołowo. Celem każdej drużyny było odnalezienie Kamienia Filozoficznego. Aby tego dokonać należało wykonać 8 zadań ukrytych w ośmiu miejscach w szkole. Za każde dobrze wykonane zadanie otrzymywało się kawałek puzzla. Cały ułożony obrazek został zamieniony na klucz, w którym znajdował się Magiczny Kamień.

Emocji było sporo, każda drużyna lepiej lub gorzej poradziła sobie z zadaniami i ułozyła obrazek z puzzli. Kamień filozoficzny był ukryty, nie zdradzimy jednak w jakiej formie i jaką moc dał uczestnikom zabawy ;)

Noc bibliotek 2018

Utworzono dnia 12.06.2018, 09:39