Szpital pluszowego misia

Światowy Dzień Zdrowia

7 IV 2016r.

Akcja „Szpital Pluszowego Misia” prowadzona przez studentów Akademii Medycznej

Dnia 07 kwietnia 2016r w naszej szkole dla pierwszoklasistów został zrealizowany projekt pt. „Szpital Pluszowego Misia” prowadzony przez wolontariuszy – studentów Akademii Medycznej. W tym dniu nasza sala gimnastyczna zamieniła się w „szpital”, którego pacjentami zostały zabawki – ukochane pluszaki przyniesione przez dzieci z domu. W rolę opiekunów wcieliły się nasze dzielne pierwszaki. Miały one możliwość sprawdzenia stanu zdrowia swoich pluszaków, przeprowadzenia badań EKG, USG i RTG oraz wystawienia odpowiednich recept i zaleceń dla chorych. Zostały również przeprowadzone konieczne operacje!!!!! Dzieci towarzyszyły swoim maskotkom podczas całego procesu leczenia, aktywnie uczestnicząc w badaniach. Z pewnością te zajęcia na długo pozostaną w naszej pamięci, gdyż były one niezwykle pouczające. Bardzo dziękujemy wolontariuszom za przeprowadzenie zajęć.

Szpital

Utworzono dnia 02.06.2016, 11:14