Utworzono dnia 21.12.2015
Drogi Darczyńco,

razem daliśmy rodzinie w trudnej sytuacji nadzieję na lepsze jutro!

Dziękujemy za czas, zaangażowanie w przygotowanie paczki. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem ZPM-1883-508317), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Dzieci Pani Joanny od kilku dni czekały na naszą wizytę. Gdy już nadszedł dzień dostarczania paczek, od rana pomagały rodzicom w sprzątaniu pokoju i układaniu zabawek. Gdy wnosiliśmy paczki mały Dawid zbiegł szybko po schodach i zaczął nam pomagać. Pani Joanna zszokowana taką ilością paczek nie mogła wykrztusić ani jednego słowa, miała tylko łzy w oczach. Nie mogła uwierzyć, iż dostała tyle żywności, i produktów, na które nigdy nie mogli sobie pozwolić i których dzieci nawet nie znały smaku. Mówiła, że środków chemicznych starczy im na rok. Pan Krystian był bardzo zadowolony z nowych narzędzi, a buty które otrzymał od razu założył na nogi i chodził szczęśliwy po domu. Dwuletnia Sara piszczała ze szczęścia, gdy tylko wypatrzyła wózek dla lalek, nie pozwoliła nawet tacie pomóc w rozpakowaniu tego prezentu. Trzyletni Maciej również od razu znalazł ciuchcię i świata poza nią nie widział - jeździł nią po całym pokoju. Nawet mały Kacperek wiercił się w łóżeczku czując całe zamieszanie i widząc ciąg wolontariuszy z paczkami. Wszystkie ubranka pasowały na dzieci, a Pani Joanna podkreślała, że nie musi się już martwić, że nie stać jej na ubranka i środki higieniczne dla małego Kacperka. W pokoju wypełnionym szczelnie paczkami czuć było atmosferę wzruszenia, szczęścia i ogromnej wdzięczności. Dawid i Maciuś przekazali dla darczyńców dwa rysunki.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Dziękuję za ogromne zaangażowanie w tworzenie Szlachetnej Paczki, za spełnienie wszystkich potrzeb rodziny oraz za piękne opakowanie paczek, które pozwoliło rodzinie poczuć się wyjątkowymi. Zmienili Państwo życie tej rodziny na lepsze. Dziękuję za współpracę i życzę, aby dobro okazane innym wróciło do Państwa ze zdwojoną siłą.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

"Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie. Jesteśmy ogromnie wdzięczni i szczęśliwi, że tyle darów otrzymaliśmy."

W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś wśród nich. W załączniku e-maila znajdziesz imienny certyfikat z podziękowaniem za udział w projekcie.