Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

W SZCZECINIE

ul. Niemierzyńska 17

6, 7.11.2018 rok.

W związku z realizacją "Dnia otwartych drzwi" w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych w Technikum Technologii Cyfrowych były zorganizowane zajęcia warsztatowe dla uczniów klas ósmych, prowadzone przez uczniów technikum i nauczycieli.

W dniach 6 i 7.11.2018 r z zajęć warsztatowych skorzystały klasy 8 a, 8 c.

Propozycje zajęć:

Warsztaty w pracowni zawodowej Diagnostyki i Naprawy Urządzeń Techniki Komputerowej:

Tematyka: diagnostyka i konserwacja komputera - 6 stanowisk serwisowych (montaż elementów budowy wewnętrznej komputera, montaż zespołu chłodzenia CPU, czyszczenie jednostki centralnej, pomiary napięć zasilaczy komputerowych za pomocą testerów i mierników uniwersalnych, test - rozpoznanie elementów budowy wewnętrznej komputera).

Warsztaty w pracowni zawodowej Lokalne Sieci Komputerowe

Tematyka warsztatów sieciowych: zastosowanie urządzeń sieciowych w życiu codziennym. Przygotowanie skrętki i łączenie urządzeń sieciowych.

Warsztaty w pracowni zawodowej Systemy Operacyjne

Tematyka warsztatów: "Młody Webmaster - początek przygody z tworzeniem stron www". Instalacja i konfiguracja strony www przy pomocy Wordpress'a.

Europejski 2018

Utworzono dnia 27.11.2018, 10:51