Święto pluszowego misia w grupach "0"

Utworzono dnia 14.12.2017

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

W grupie 0"a" i 0"b" 25 listopada królował pluszowy miś. Przedszkolaki w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Dzień Pluszowego Misia, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś".

Ochody tego święta przedłużyły się nieco, gdyż na początku grudnia przedszkolaki odwiedzili uczniowie z klasy 5b, którzy wystawili przedstawienie pt. "Prezent dla Kubusia Puchatka".
Dzieci  oraz z wielkim zainteresowaniem obejrzały przedstawienie oraz dowiedziały się, gdzie i ile lat temu powstał pluszowy miś.
Na zakończenie zabrały swoje pluszowe zabawki w podróż po Polsce bawiąc się chustą animacyjną.

GALERIE:

Grupa 0 "a"

Grupa 0

Grupa 0 "b"

Grupa 0

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.