OWOCOWY DZIEŃ

Utworzono dnia 29.11.2015

Owocowy Dzień

W piątek 23. października uczniowie Naszej szkoły świętowali Owocowy Dzień, którego organizatorem była świetlica szkolna.

Wszystkie klasy przygotowywały się do tego wydarzenia przez cały tydzień. Każda klasa miała za zadanie:

1. przygotować plakat promujący jedzenie owoców
  2. wymyślić hasło (okrzyk) zachęcający do jedzenia owoców
  3. przynieść owoce w przydzielonym kolorze
  4. ubrać się w wyznaczonym kolorze

Na dolnym holu stanęły stoły, ściany i okna ozdobiły wykonane przez uczniów plakaty, a panie ze świetlicy wraz z uczniami przygotowały dla wszystkich owocowe szaszłyki. W bibliotece czekała na uczniów prezentacja multimedialna, z której dowiedzieli się wielu ciekawych informacji na temat owoców i ich wartości odżywczych.

Hasłem, które otwierało drogę do prezentacji i poczęstunku był wymyślony przez klasę okrzyk zachęcający do jedzenia owoców.

​​Szczególnie dziękujemy za pomoc i wsparcie naszych działań uczniom klasy 6b i p. Ani Jasińskiej, bez których ten dzień nie byłby taki sam.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia:

Owocowy dzień

Utworzono dnia 15.12.2015, 16:24