Impreza czytelnicza z okazji "Nocy Bibliotek"

Utworzono dnia 11.10.2023

14 najlepszych czytelników, którzy wypożyczyli największą ilość książek w poprzednim roku szkolnym, zostało zaproszonych do biblioteki na zabawę czytelniczą w ramach ogólnopolskiej akcji "Noc Bibliotek". Zajęcia odbyły się po południu w przyjaznej atmosferze. Prowadziła je pani Agnieszka Czachorowska.
Podczas zajęć uczniowie doświadczali uważność. Uważność to wewnętrzna siła, którą każdy w sobie ma. Przynosi spokój, wyciszenie, pozwala zupełnie inaczej patrzeć i doświadczać zwyczajnych rzeczy. Uczestnicy zajęć stworzyli komiksy na podstawie wrażeń słuchowych, poznali ćwiczenia redukujące stres oraz brali udział w doświadczeniach, które angażowały zmysł wzroku, węchu i smaku.
Na zakończenie przygotowany był słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców, za co, serdecznie dziękujemy.

Noc Bibliotek 2023

Utworzono dnia 11.10.2023, 13:10

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.