Instrukcja logowania do aplikacji Teams

Szanowni Państwo,
ponieważ sytuacja w kraju pod względem pandemicznym ulega pogorszeniu, szkoła przygotowuje uczniów do ewentualnej pracy zdalnej. Zgodnie z zaleceniami ministerstwa edukacji będziemy korzystać z Office 365 dla szkół, w tym z aplikacji TEAMS. Dzięki tej aplikacji uczniowie mają dostęp do takich narzędzi jak Word - edytor tekstu, Excel - arkusze kalkulacyjne, PowerPoint - tworzenie prezentacji i innych.

Bardzo proszę, byście Państwo zgodnie z instrukcją opisaną w załączniku pomogli dzieciom zalogować się do aplikacji TEAMS.

Na lekcjach informatyki uczniowie będą poznawać możliwości tej aplikacji, dlatego powinni swoje nowe hasło mieć zapisane w zeszycie do korespondencji, by mogli zalogować się również w szkole. w razie problemów proszę pisać do pani Agnieszki Skiby - kl. 4-8 lub pani Pauliny Bugajewskiej kl. 0-3

Proszę potraktować zadanie jako pilne, gdyż  sytuacja w kraju  jest dynamiczna i nie wiemy, czy już wkrótce nie będziemy zmuszeni używać tego narzędzia w nauczaniu zdalnym.

Na dzień dzisiejszy dementowane są doniesienia o nauczaniu zdalnym  w najbliższych dniach. Na razie pracujemy stacjonarnie, oby jak najdłużej.

Liczę na Państwa pomoc i życzę powodzenia.

Cecylia Baran
Dyrektor SP 59 w Szczecinie