Zabawa czytelnicza dla najlepszych czytelników z klas 1-3

Utworzono dnia 16.06.2019

12 czerwca piętnastu uczniów klas 1-3 zostało zaproszonych na zabawę czytelniczą do Biblioteki Publicznej przy ulicy Nałkowskiej. Była to nagroda dla uczniów, którzy wypożyczyli najwięcej książek.

Pani Agnieszka - pracownik biblioteki przeczytała dzieciom opowiadanie o chłopcu który nie lubił aktywności fizycznej i konsekwencjach dla jego zdrowia. Następnie uczestnicy zabawy mieli za zadanie znaleźć poukrywane w bibliotece jajka niespodzianki z zagadkami. Wszyscy zdołali odnaleźć poukrywane skarby i samodzielnie odpowiedzieć na zagadki, związane oczywiście z książkami.

Następnym zadaniem było zespołowe wykonanie plakatu zachęcającego do czytania książek.

Na zakończenie uczestnicy zabawy zjedli poczęstunek oraz otrzymali nagrody książkowe.

Hasło uczestników zabawy brzmiało:

OPŁACA SIĘ CZYTAĆ KSIĄŻKI!

Zabawa czytelnicza 2019

Utworzono dnia 16.06.2019, 17:49