Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Sukcesy uczniów w XVI Dąbskim Biegu Ulicznym.

Utworzono dnia 28.05.2019
Jak co roku w dniu 24 maja wzięliśmy udział w XVI Dąbskim Biegu Ulicznym na zaproszenie Zespołu Szkół nr 2 im. W. Orkana w Szczecinie. Była to doskonała okazja do sprawdzenia swojej formy oraz kształtowania postawy zdrowej rywalizacjI.
W zawodach wystartowaliśmy w kategorii dziewcząt i chłopców klas IV-VI oraz VII-VIII, w sumie 29 osób pod opiekom pani Katarzyny Szymczak-Kopki.
Największy sukces odniósł Filip Ratajczyk z klasy 6c, który wygrał oraz obronił tytuł zdobyty przed rokiem - wielkie gratulacje!
W tej kategorii bardzo wysokie miejsca zajęli również Majchrowski Jakub oraz Spicker Aleksander, którzy byli pod koniec pierwszej dziesiątki.

W kategorii dziewcząt klas IV-VI na podium znalazła się również uczennica klasy sportowej 6c - Nadia Bagińska.

Również bardzo wysoko znalazły się Agata Żelazko (6c) oraz Wiktoria Wóźniak (5c) kolejno 6 i 7 miejsce! W kategorii dziewcząt VII-VIII klas Kinga Jędraszak (8b) zajęła 7 miejsce
Wśród chłopców klas VII-VIII najwyżej uplasował się Dołęga Filip (8b), który do mety dobiegł na miejscu 13! Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników, bo nie wynik się liczył, a zdrowa sportowa rywalizacja.

Trzeba również dodać, że tegoroczna edycja była rekordowa, wzięło w niej udział ponad 600 osób