Projekt czytelniczy dla uczniów klas 4-8 "Kroniki Saltamontes 2"

Utworzono dnia 28.10.2018

Zapraszam uczniów klas 4-8 do udziału w projekcie czytelniczym pt. "Kroniki Saltamontes 2".

W bibliotece dostępne są książki szczecińskiej pisarki pani Moniki Marin - "Ucieczka z mroku" i "Tajemnicze bractwo".

Zadania w bieżącym roku szkolnym dotyczą drugiej części serii pt. "Tajemnicze bractwo".

Oto zadania do wykonania:

1. Test wiedzy ze znajomości treści książek z cyklu "Kroniki Saltamontes" (jedna książka do wyboru).

2. Napisanie lub nagranie krótkiej wypowiedzi "Dlaczego książka mi się podobała".

3. Konkurs plastyczny - projekt okładki książki „Kroniki Saltamontes” lub wykonanie rysunku „Maszyna do produkwoania szczęścia”.

UCZNIOWIE BORĄCY UDZIAŁ W PROJEKCIE WEZMĄ UDZIAŁ W SPOTKANIU AUTORSKIM Z PANIĄ MONIKĄ MARIN, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO ORAZ BĘDĄ MIELI SZANSĘ ZAKWALIFIKOWAĆ SIĘ DO NAGRODY GŁÓWNEJ - WYJAZDU DO CENTRUM EDUKACJI SZMARAGDOWE NA WARSZTATY, ZWIEDZANIE PODZIEMII I OGNISKO.