Adopcja na odległość

Utworzono dnia 22.06.2022

Drodzy Rodzice!

Od 06 do 15 czerwca 2022r.  trwała zbiórka pieniędzy dla naszej podopiecznej  Fridach z Kenii - Laare.

Bardzo Dziękujemy  tym Wszystkim z Państwa, którzy ofiarowaliście swój Dar Serca, by wesprzeć Nasze Wspólne Dzieło, jakim jest ,,Adopcja na odległość”. Bez Państwa pomocy nie byłoby  możliwe kontynuowanie tego Dzieła.

Dzięki Państwu  zebraliśmy kwotę 1287, 65 zł, za którą bardzo Dziękujemy.

Całość kwoty została przekazana  na konto Fundacji ,,Czyńmy Dobro” dla Naszej Fridah, dzięki czemu będzie mogła dalej kontynuować naukę w szkole średniej i mieć zabezpieczony byt na kolejne miesiące tj. do marca 2023r. Poniżej przesyłam aktualne zdjęcie Fridah.

Jeszcze raz za ten DAR SERCA  składamy  serdecznie Podziękowania.

Barbara Tenderenda i Dzieci ze SP Nr 59 w Szczecinie

ZAŁĄCZNIKI: