Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Wychowawcy: Lucyna Grala, Katarzyna Wiszniewska, Barbara Łenc

Pomoc nauczyciela: Joanna Lniak

Godziny pracy: 6.30 - 16.30

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

1. Opłaty za pobyt i żywienie w oddziale przedszkolnym naliczane są po zakończonym miesiącu i płatne przelewem na konto, do 7 dnia następnego miesiąca na podstawie rozliczenia, które otrzymają państwo drogą elektroniczną. Prosimy o podanie wychowawcom aktualnych adresów e-mail oraz wypełnienie oświadczenia.

2. Prosimy o zgłaszanie nieobecności dziecka wyłącznie drogą elektroniczną na adres obiady@sp59.szczecin.pl do godziny 14.00 w dniu poprzedzającym nieobecność.

W przypadku nieobecności następującej po weekendzie lub innym dniu ustawowo wolnym od pracy – zgłoszenie przyjmowane jest w ostatnim dniu roboczym poprzedzającym nieobecność.

3. Zaleganie z zapłatą podlega egzekucji administracyjnej, co wiąże się z naliczeniem odsetek, dodatkowymi kosztami (koszty upomnienia i samej egzekucji) oraz przekazaniem sprawy do Urzędu Miejskiego. Prosimy o terminowe wpłaty.

 

AKTUALNOŚCI:

Dzień Cudaka

Utworzono dnia 05.03.2024
Czas na zabawę: kolorową, wesołą i kreatywną. Kilka balonów, pisaków i nasze przedszkolaki stworzyły swojego "Cudaka".
czytaj dalej na temat: Dzień Cudaka

Przedstawienie "Pchła Szachrajka"

Utworzono dnia 05.03.2024
26 Lutego 2024 dzieci w naszym oddziale przedszkolnym odwiedził Teatr Rozmaitości „Gwitajcie” z przedstawieniem teatralnym pt. „Pchła Szachrajka”. Aktorzy zaprosili dzieci do wspólnego oglądania słowami „…Chcecie bajki? Oto bajka: Była sobie...
czytaj dalej na temat: Przedstawienie "Pchła Szachrajka"

Bal karnawałowy

Utworzono dnia 05.03.2024

Grupa przedszkolna 0A uczestniczyła w balu karnawałowym, energii naszym dzieciom nie brakuje. Wspaniałe stroje mieniły się i falowały podczas tańca.

czytaj dalej na temat: Bal karnawałowy

Dzień Pluszowego Misia

Utworzono dnia 27.11.2023
30 listopada w Oddziale Przedszkolnym odbyły się zajęcia czytelnicze z wykorzystaniem Teatrzyku Kamishibai. Na początku zajęć dzieci wysłuchały opowiadania pt. "Mój przyjaciel pluszowy miś". Następnie dzieci brały udział w zabawach z wykorzystaniem chusty...
czytaj dalej na temat: Dzień Pluszowego Misia

Zajęcia czytelnicze ze Słoniem Elmerem

Utworzono dnia 20.11.2023
Słoń Elmer, bohater serii książek o kolorowym słoniu odwiedził przedszkolaki w naszej szkole. Rozmawialiśmy o tym, czy można przyjaźnić się z osobą różniącą się wyglądem od nas samych. Następnie dzieci wysłuchały opowiadania o słoniu Elmerze i motylku. Na...
czytaj dalej na temat: Zajęcia czytelnicze ze Słoniem Elmerem

Warsztaty chemiczne

Utworzono dnia 10.11.2023

Dziennik

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Certyfikat:

Pogoda