Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Wychowawcy: Lucyna Grala, Katarzyna Wiszniewska, Barbara Łenc

Pomoc nauczyciela: Joanna Lniak

Godziny pracy: 6.30 - 16.30

INFORMACJA DLA RODZICÓW

1. Opłaty za pobyt i żywienie w oddziale przedszkolnym naliczane są po zakończonym miesiącu i płatne przelewem na konto, do 7 dnia następnego miesiąca na podstawie rozliczenia, które otrzymają państwo drogą elektroniczną. Prosimy o podanie wychowawcom aktualnych adresów e-mail oraz wypełnienie oświadczenia.

2. Prosimy o zgłaszanie nieobecności dziecka wyłącznie drogą elektroniczną na adres obiady@sp59.szczecin.pl do godziny 14.00 w dniu poprzedzającym nieobecność.

3. Zaleganie z zapłatą podlega egzekucji administracyjnej, co wiąże się z naliczeniem odsetek, dodatkowymi kosztami (koszty upomnienia i samej egzekucji) oraz przekazaniem sprawy do Urzędu Miejskiego. Prosimy o terminowe wpłaty.
 

AKTUALNOŚCI:

Przegląd Małych Form Teatralnych kl. 0-3

Utworzono dnia 27.04.2023

Rozstrzygnięcie konkursu wielkanocnego

Utworzono dnia 19.04.2023
Dzieci z grupy 0a przygotowały piękne prace do konkursu wielkanocnego. Dziękujemy za zaangażowanie i czas poświęcony na stworzenie cudownych prac.Wszystkie dzieci zostały nagrodzone a ich wychowawcy są dumni,że mają w grupie takie zdolne dzieci. Gratulujemy!
czytaj dalej na temat: Rozstrzygnięcie konkursu wielkanocnego

Życzenia wielkanocne

Utworzono dnia 06.04.2023
5 kwietnia w naszej szkole było wesoło i kolorowo za sprawą najmłodszych milusińskich naszej placówki. Jak przystało na świąteczny czas nasze przedszkolaki w wyśmienitym nastroju wybrały się do  nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły by złożyć im głośno i...
czytaj dalej na temat: Życzenia wielkanocne

Dzień Kolorowej Skarpetki

Utworzono dnia 24.03.2023
Kolorowe skarpetki to symbol solidaryzowania się z chorymi na Zespół Downa. Przedszkolaki w pierwszy dzień wiosny, tj 21 marca obchodziły Światowy Dzień Zespołu Downa, święto ustanowione w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Celem dnia jest...
czytaj dalej na temat: Dzień Kolorowej Skarpetki

Dzień Św. Patryka

Utworzono dnia 18.03.2023
Dnia 17-ego marca grupa 0a przybyła do szkoły w kolorze zielonym,by uczcić Dzień św. Patryka. Dzieci tego dnia zaznajomiły się ze zwyczajami panującymi w Irlandii.Pracowały z kartami pracy, stworzyły flagę narodową Irlandii oraz wykonały pracę plastyczną -"Trójlistną...
czytaj dalej na temat: Dzień Św. Patryka

Dni otwarte szkoły

Utworzono dnia 14.03.2023
Dzień Otwarty szkoły  odbył się 9 marca 2023 r. grupa 0A gościła przyszłych przedszkolaków na warsztatach ciasteczek w kawiarence. Nastroje dopisały a ciasteczka smakowały przepysznie. Dziękujemy za udział i zapraszamy od nowego roku, we wrześniu!
czytaj dalej na temat: Dni otwarte szkoły

Dziennik

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Październik 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Certyfikat:

Pogoda