Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

Wychowawcy: Lucyna Grala, Iwona Rogozińska

Godziny pracy: 6.30 - 16.30

INFORMACJA DLA RODZICÓW

1. Opłaty za pobyt i żywienie w oddziale przedszkolnym naliczane są po zakończonym miesiącu i płatne przelewem na konto, do 7 dnia następnego miesiąca na podstawie rozliczenia, które otrzymają państwo drogą elektroniczną. Prosimy o podanie wychowawcom aktualnych adresów e-mail oraz wypełnienie oświadczenia.

2. Prosimy o zgłaszanie nieobecności dziecka wyłącznie drogą elektroniczną na adres obiady@sp59.szczecin.pl do godziny 14.00 w dniu poprzedzającym nieobecność.

3. Zaleganie z zapłatą podlega egzekucji administracyjnej, co wiąże się z naliczeniem odsetek, dodatkowymi kosztami (koszty upomnienia i samej egzekucji) oraz przekazaniem sprawy do Urzędu Miejskiego. Prosimy o terminowe wpłaty.
 

AKTUALNOŚCI:

Dzień Pluszowego Misia

Utworzono dnia 25.11.2022
25 listopada dzieci z grupy przedszkolnej odwiedził Kubuś Puchatek. Ten znany miś nauczył dzieci „misiowego pozdrowienia” oraz wyjaśnił dlaczego w listopadzie obchodzimy „Dzień Pluszowego Misia”. Dzieci bawiły się z wykorzystaniem chusty animacyjnej, słuchały...
czytaj dalej na temat: Dzień Pluszowego Misia

Kocurek bawi się z dziećmi

Utworzono dnia 25.11.2022
W październikowy pochmurny poranek dzieci z oddziału przedszkolnego dwukrotnie odwiedził kocurek - bohater opowiadań książek z serii "Zły Kocurek". Rano dzieci wysłuchały opowiadania pt. "Zły kocurek nie lubi psów" oraz pokolorowały bilet...
czytaj dalej na temat: Kocurek bawi się z dziećmi

Dziennik

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Certyfikat:

Pogoda