PÓŁKOLONIE LETNIE

W okresie wakacji letnich na terenie Szkoły Podstawowej

Nr 59 w Szczecinie,
planowana jest  organizacja półkolonii letnich
pod hasłem „Lato w mieście”

Turnus I : 26 - 30.06.2023r.

Turnus II : 03 – 07.07. 2023r.

Program półkolonii umieszczony zostanie 19 maja.

Oferta półkolonii skierowana jest do uczniów klas 1 - 4 z terenu Gminy - Miasto Szczecin.

Półkolonie będą odbywały się na terenie szkoły, w godzinach  7.30-15.30. Uczestnicy mają zapewnione śniadanie, obiad oraz atrakcje zaplanowane w programie.

Odpłatność – 280 zł / turnus.

Zgłoszenia  przyjmowane będą od dnia 15.05 do dnia 31.05.2023r.

Warunkiem przyjęcia dziecka na półkolonie jest:

1. Zgłoszenie dziecka przez rodzica / prawnego opiekuna, poprzez wpisanie  na listę uczestników półkolonii . W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz turnus.

Zgłoszenia przyjmowane sąelektronicznie od 15 maja 2023 –mailowo, na adres: wypoczynek@sp59.szczecin.pl
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.

1. Uiszczenie opłaty za udział w półkoloniach na konto: 39 1020 4812 0000 0002 0217 9638 w tytule wpisujemy: Imię nazwisko dziecka turnus (opłatę proszę uiścić po otrzymaniu potwierdzenia mailem o zakwalifikowaniu się na półkolonie).
  1.  Na stronie internetowej szkoły zostaną umieszczone karty kwalifikacyjne oraz regulaminy do pobrania. Wypełnioną kartę oraz regulaminy ( spięty komplet dokumentów ) proszę wrzucić do opisanego kartonu: PÓŁKOLONIE – GŁÓWNA PORTIERNIA.
  1. Warunkiem przyjęcia  uczniów na półkolonie jest dostarczenie karty kwalifikacyjnej oraz dokonanie wpłaty w nieprzekraczalnym terminie do dnia 04.06.2023r.

Ilość miejsc ograniczona- Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkie informacje będą uaktualniane na stronie internetowej szkoły: sp59.szczecin.pl
W razie pytań można kontaktować się z kierownikiem półkolonii

p. Edytą Hnat poprzez zakładkę wiadomości na portalu LIBRUS lub mailowo, na adres: wypoczynek@sp59.szczecin.pl

ZAŁĄCZNIKI: