Informacje organizacyjne

Z dniem 01.06.22r. zamykamy nabór dzieci na półkolonie letnie.

Półkolonie organizowane są w godz.7.30-15.30  Dzieci wchodzą głównym wejściem.

W szkole obowiązuje obuwie zmienne. Na czas trwania półkolonii uczniowie SP59 mogą korzystać ze swoich szafek – dla dzieci z innych szkół szafki zostaną udostępnione.

W związku zaplanowanymi spacerami oraz wyjściami proszę ubierać dzieci stosownie do pogody oraz zapewnić  środki ochrony osobistej - maseczki.

Dzieci mają zapewnione dwa posiłki – śniadanie oraz obiad, można przygotować dziecku mały plecak z przekąską oraz napojem.

W związku z sytuacją epidemiczną proszę, aby dzieci miały ze sobą mały piórnik z podstawowymi przyborami.

Odbiory dzieci

Dzieci z grupy I i II odbierane są z małej szatni – dzwonimy domofonem.( Grupy zajmują sale na parterze )

Dzieci z grupy III i IV odbierane są przez główne wejście – pracownik portierni dzwoni do wychowawcy odbieranego dziecka.

( Grupy zajmują sale na pierwszym piętrze )

Dzieci, które mają pozwolenie na samodzielny powrót wychodzą o wskazanej w upoważnieniu godzinie.

Listy z podziałem na grupy zostaną wywieszone pierwszego dnia półkolonii.

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Certyfikat: