14.12.2022- godz. 19.00- Temat: Z innej bajki - czy wciąż warto czytać i opowiadać bajki dzieciom?

Utworzono dnia 14.12.2022

STRESZCZENIE: Bajki puszczane na tablecie do obiadu, podczas jazdy samochodem, na wizycie u lekarza już nikogo nie dziwią. Czy zatem animacje dostępne na serwisach streaming owych to cudowne narzędzie na uspokojenie dziecka, czy droga donikąd? Jak oglądanie bajek wpływa na rozwój dziecka? Czy opowiadanie i czytanie bajek to już prehistoria?

MARIA MARUSZCZYK: psycholog, trenerka umiejętności miękkich. Od ponad 10 lat prowadzi warsztaty i treningi dla dzieci, rodziców, a także nauczycieli. W jej pracy w centrum stoi dziecko i jego umiejętności emocjonalno-społeczne. Jest jedną z autorek pierwszego w Polsce programu rekomendowanego dla dzieci od 4 r.z. Poruszające Bajki o Emocjach. Piszę i opowiadam bajki. Wydaje materiały edukacyjne dla nauczycieli i rodziców dotyczące emocji dzieci oraz bajkoterapii.

Link do spotkania:

Zapraszam