Mam kota na punkcie mleka

Utworzono dnia 05.12.2017

„Mamy kota na punkcie mleka!”

7 grudnia w naszej szkole aktywnie zachęcaliśmy uczniów do spożywania mleka i jego przetworów. A wszystko za sprawą projektu, w którym po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział.  W tym dniu przygotowaliśmy dla uczniów naszej szkoły kilka konkursów. Uczniowie klas młodszych przygotowywali między innymi mleczne przekąsi i desery, uczniowie klas IV-VII projektowali plakaty zachęcające do spożywania mleka i jego produktów.

Dzięki uprzejmości Gospodarstwa Rolnego Magdaleny Piekarz dzieci otrzymały mleko oraz kefiry za które serdecznie dziękujemy! Udowodniliśmy, że naprawdę mamy kota na punkcie mleka!

Dodatkową atrakcją dla najbardziej pomysłowej „mlecznej” klasy, którą została wybrana klasa 2 a, był bilet do kina ufundowany przez kino „Helios”.

GALERIE:

Grupa 0b