Podziękowanie za wsparcie Adopcji na odległość - rok szkolny 2020/21

Utworzono dnia 03.03.2021

Drodzy Rodzice!!!

Każde przedsięwzięcie, które wnosi w  życie dziecka uśmiech i zadowolenie jest bezcenne.

Wsparcie ze strony Państwa, życzliwość i praca  na rzecz potrzebujących naszej pomocy to ogromny wkład  i pomoc w kształcenie i wychowanie  Dzieci, bo w ten sposób  pokazujecie  swoim Dzieciom DOBRO, które sprawia, że świat robi się piękniejszy.

Wszystkim Rodzicom, którzy wsparli nasze DZIEŁO składam serdeczne podziękowania za zaangażowanie i okazaną pomoc w nasze wspólne przedsięwzięcie jakim jest ,,Adopcja na odległość”.

Dzięki Państwa pomocy i ogromnemu SERCU  udało się nam zebrać  kwotę: 2 250 złotych,  która została przekazana w całości na kontynuację tego Dzieła, jakim jest pomoc dla naszej podopiecznej  z Afryki. Dzięki temu  nasza  Fridah ma zabezpieczonych 15 miesięcy nauki.

Wszystkim Rodzicom, którzy przyczynili się do wsparcia tego Dzieła BARDZO DZIĘKUJĘ.

Dziękuję również wszystkim Dzieciom, które ofiarowały swój DAR – swoje oszczędności dla Fridah.

Za ich dziecięcy DAR SERCA BARDZO DZIĘKUJĘ.

Dziękuję  Wszystkim  Państwu za aktywny udział i  współpracę.  Każdy najmniejszy gest pomocy jest bezcennym DAREM.

Za piękną współpracę, za to, że pomagacie nam kontynuować to piękne Dzieło ,,Adopcji na odległość” z serca DZIĘKUJEMY.

ZAŁĄCZNIKI: