Rok szkolny 2016/17

Utworzono dnia 09.01.2017

W miesiącu grudniu w Nasza szkoła wzięła udział w akcji Szlachetna Paczka, cała społeczność szkolna brała udział w zbieraniu prezentów do paczki, następnie nauczyciele z pomocą SU przystąpili do spakowania paczek, które podarowaliśmy wybranej rodzinie.

PODZIĘKOWANIA OD WOLONTARIUSZA OPIEKUJĄCEGO SIĘ RODZINĄ:

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.
Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem ZPM-2651-546295), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Już od naszego wejścia zarówno rodzice jak i dzieci były oszołomione tak dużą ilością paczek. Większość pakunków odpakowywał najstarszy syn pani Angeliki - Adrian. Dla dziecka które na co dzień jest nadpobudliwe była to świetna zabawa. Domownicy cieszyli się z każdej wyciągniętej rzeczy - dzieciaki nawet opakowania z makaronem wznosiły w górę w geście radości, skacząc i głośno krzycząc. Mama była zachwycona szczególnie z kurtek i butów dla synów, które - jak się okazało pasowały idealnie. Spodnie otrzymane przez jednego z chłopców wydawały się być za długie, ale on się tym zupełnie nie przejmował. "Mama, będę miał na drugi rok, na drugi rok!" - krzyczał głośno.
Co chce przekazać Tobie wolontariusz:
Ze swojej strony bardzo dziękuję za włączenie się w projekt i pomoc przekazaną rodzinie. Cieszę się, że paczka w pełni odpowiadała potrzebom rodziny. W najbliższym czasie postaram się przynieść Państwu kartkę od rodziny, którą dostałam do przekazania.
Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
Życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze. Bardzo dużo nam pomogliście.