26.09.2022 Rozpoczęliśmy szkolny tydzień dla bezpieczeństwa

Utworzono dnia 17.10.2022
Cała społeczność szkolna podjęła szereg działań poświęconych: · popularyzacji edukacji na temat bezpieczeństwa; · propagowanie pożądanych postaw dotyczących bezpieczeństwa; · podniesienie poziomu bezpieczeństwa i świadomości uczniów/przedszkolaków dotyczących skutków niebezpiecznych zachowań, zabaw w szkole i poza nią, szczególnie w trakcie przerw, w drodze do/ze szkoły; · rozpowszechnianie zasad udzielania pomocy przedmedycznej oraz bezpieczeństwa sanitarnego; · przybliżeniu uczniom zasad i przepisów obowiązujących w ruchu drogowym (pieszo, rower, autobus, samochód - parking); W ramach realizacji zadań podjęliśmy się próby popularyzacji bezpiecznych zachowań na terenie szkoły. Podczas zajęć określiliśmy warunki zapewniające nam bezpieczny pobyt w szkole, na placu zabaw, na boisku szkolnym, w szatni, na korytarzu. Omówiono kodeks ucznia jako zbiór praw wynikających z realizacji obowiązków.

1.

Utworzono dnia 17.10.2022, 15:02