ZŁAZ 2022 - FESTYN SZKOLNY

FESTYN SZKOLNY - ZŁAZ 2022

04 czerwca 2022r. odbył się Szkolny Festyn - Złaz 2022.
Od godziny 9.00 nasi uczniowie na szkolnych obiektach sportowych wykazywali się  sprawnością ruchową w różnorodnych konkurencjach sportowych przygotowanych specjalnie dla nich przez naszych Nauczycieli wychowania fizycznego. Dopingowani przez wychowawców klas uczniowie wyciskali wszystkie zasoby sprawności fizycznej. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał honorowy medal Mistrza Sportu SP 59 w Szczecinie.

O godzinie 12.00 nad Jelenim Stawem w Kijewie rozpoczął się Festyn szkolny - Złaz 2022. Ogrom atrakcji zadziwił wszystkich uczestników. Były pokazy sprawnościowe, sportowe, występy artystyczne, stoiska kreatywne, plastyczne. To wszystko odbywało się przy oprawie muzycznej.
Głód i pragnienie zaspokajano przy stoisku kawiarenki - świeżymi sokami, wodą, świeżymi wypiekami naszych Rodziców, przy stole biesiadnym - pajdą chleba ze smalczykiem i ogórkiem, a przy kuchni polowej - grochówką, kiełbasą z grilla. Kulinarnych atrakcji dopełniła wata cukrowa.

Nad wszystkimi uczestnikami świeciło słońce, więc pogoda też nas nie zawiodła.
Impreza okazała się ogromnym sukcesem, za który należą się ogromne podziękowania Radzie Rodziców SP 59 w Szczecinie. To ONI pozyskali licznych sponsorów, zorganizowali całe zaplecze techniczne. Zapewnili wiele atrakcji i niespodzianek. Tworząc wspaniały zespół, działają na rzecz społeczności szkolnej SP 59 w Szczecinie.
Dziękujemy Nauczycielom, którzy wykazali się kreatywnością i sercem dla swoich uczniów i ich rodziców. Byli z nimi. Przygotowali dla nich miejsca, w których dzieci chętnie spędzały czas.
Dziękujemy Rodzicom naszych uczniów za przybycie, wsparcie organizacji, za zaopatrzenie kawiarenki swoimi wypiekami.
Dziękujemy społeczności lokalnej za okazane wsparcie.
Dziękujemy sponsorom, dzięki którym mogliśmy zapewnić tak wiele atrakcji.
Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy tak wspaniałą społeczność, która tworzy wspaniałe rzeczy. W grupie jest siła, a w grupie indywidualna moc.
Do zobaczenia za rok na Złazie 2023.
                                    Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 59 im. Bolesława Krzywoustego w Szczecinie

Rozgrywki sportowe