Dzień Języków Obcych 0 - III

Utworzono dnia 06.03.2019

Dzień Języków Obcych odbył się 06.03.2019r. Klasy od 0 do 3 prezentowały różne kraje. Jedliśmy smakołyki z innych państw. Oglądaliśmy prezentacje i tańce. Podobała mi się prezentacja grupy 0b. Przygotowali świetny taniec i dzieci mówiły bardzo wyraziście. Opowiadały o Szwecji. Z tego dnia nauczyłam się wiele o krajach. Dziękuję wszystkim paniom za organizację występów. W tym dniu świetnie się bawiłam. Myślę, że Dzień Języków Obcych udał się i za rok moja klasa również będzie brała udział.

Marysia Usielska 3b

Dzień Języków Obcych odbył się 06.03.2019 r w naszej szkole w hali gimnastycznej. W czasie imprezy klasy od 0 do 3 prezentowały różne kraje. Klasy także przygotowały popularne przekąski. Podobał mi się kraj Szwecja dlatego, że ich taniec był najciekawszy. Najsmaczniejsze było stoisko szwajcarskie. Nasza klasa prezentowała Kenię. Opowiadaliśmy o kulturze i zwyczajach Kenijczyków. Na stoisku były owoce. Według mnie Dzień Języków Obcych był udany. Również dlatego, że mogliśmy się bawić.

Filip Wypchło 3b

Dzień Języków Obcych 0 - III