Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

PLAN ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA

 

klasa

nauczyciel

nazwa zajęć

planowany termin realizacji

1a

M. Żugaj

Koło przyrodnicze   “Świat wokół nas”

XI - I

1b

B. Dołęga

Uważność żabki - ćwiczenia doskonalące koncentrację uwagi.

X- XII 2023

III – V 2024

1c

M. Kościelak

Klasa w terenie

X – I 2024

1d

K. Żarkowska

Sensoplastyka

XI - I

2a

P. Jastrzębska

Koło plastyczne I pólrocze

X –XII

2b

M. Brzóska

Doświadczenia i eksperymenty

XI - XII

2c

P. Bugajewska

Matematyka w sporcie

XI - XII

2d

  1. Gierlik

Koło programowania

 IX 2023 – V 2024

3a

A.Witkoś

Koło ekologiczne

XI - I

3b

D. Borowska

Koło muzyczne

XI - I

3c

I.Misztal

Laboratorium Przyszłości

XI - I

3d

U. Lepsza-Lidke

Koło programowania robotów Ozobot

XI-I

0a

L. Grala

Z ekologią na Ty

X – XI 2023

III – V 2024

Świetlica

 

J. Kraśnicka

Koło ekologiczne

X – XI 2023

III – V 2024

L. Mazurkiewicz

Nauka gry na gitarze

X - XII

A. Balińska 

 

 

B. Łenc

Koło artystyczne (taniec, śpiew, odgrywanie ról)

III – VI 2024

D. Mila

Koło przyjaciół przyrody

XI- IV 2024

N. Rasiewicz - Kiełbasa

 

 

 

L. Mazurkiewicz

Język polski dla Ukraińców

X- VI 2024

 

  1. Dołega

Język polski dla Ukraińców

X – VI 2024

 

STARSZA GRUPA WIEKOWA

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA

 

 

 Zespoły / nauczyciele

nauczyciel

nazwa zajęć

planowany termin realizacji

dzień/ sala

języka polskiego

Anna Pławska

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty 8a

 

Środa 8.00
sala 206

Agata Piotrowska

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty 8b

Od 21.09

Wtorek  8:00 –8:45 sala 205

 Monika Szamburska

Koło języka polskiego

Od 21.09

Poniedziałek 15.35 -16.20 s.206

Anna Smogór

Zajęcia wyrównawcze dla klas 6

 

Środa 8.00

sala 114

Humanistyczny

(historia, religia)

Anna Jasińska

Koło historyczne (przygotowania do konkursów, uzupełnianie wiadomości)

Od 4.10 (I półrocze)

Środa 16.15

Języków obcych

 

Aleksandra Jagła

 

Anna Karklissiyska

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty 8a i 8b

Koło jęz.angielskiego klasy 4-5

Od 21.09

 

 

Od 05.10   I półrocze

Czwartek 14:40-15:25 sala 208

 

Czwartek 13.45

Sala 26

Joanna Misiarz

Koło języka angielskiego dla klas 7

I półrocze

(od 21.09)

Czwartek 14.40 - 15.25 sala 207

Joanna Misiarz

Koło języka angielskiego dla klas 6

II półrocze

Czwartek 14.40 - 15.25 sala 207

Karina Antończak

Koło języka niemieckiego 6d

IX 2023 – V 2024

Piątek 12:40-13:25 sala 115

Karina Antończak

Zajęcia wyrównawcze dla klas 7

IX-XII 2023

Poniedziałek 15:35-16:20 sala 26

Przedmiotów artystycznych

 

Monika Muszyńska

Koło muzyczne

IX 23 – VI 24

Czwartek 14:35 - !5:20, sala 101

Edyta Michnik

Koło Czytelniczo-Filmowe

X 2023-V 2024

Wtorek 16:00

 Matematyczny

 

Dorota Galler

Koło przygotowujące do konkursów klasy 7

Co drugi tydzień

Poniedziałek, 8 godzina lekcyjna s. 28

Dorota Galler, Edyta Michnik, Agata Piotrowska

Koło Rummikub

 

Poniedziałek, 8 godzina lekcyjna sala 28

Przyrodniczy (przyroda, biologia, geografia, chemia, fizyka)

Bartłomiej Koziński

Zajęcia przygotowujące do konkursów klasy 7/8

Co drugi tydzień (od 2.10)

Poniedziałek, 16.25 - 17.10, sala 209

Sportowy

 

Marlena Kalinowska

Gry i zabawy ruchowe

X-XII

 

Poniedziałek

 

Marlena Kalinowska

Gry I zabawy ruchowe

X-XII

Wtorek

Marlena Kalinowska

Piłka siatkowa

X-XII

Środa 15:25 -16:10

Język polski dla Ukraińców

Monika Szamburska

Język polski

Cały rok

Środa

14.40-16.20 s. 206

Czwartek 

14.40-15.15 s. 206

 

Piątek

14.40-16.20 s. 206

 

 

ZAŁĄCZNIKI:

Dziennik

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Certyfikat:

Pogoda