Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

KADRA

Czcionka:

Dyrektor:

Cecylia Baran

Wicedyrektorzy:

Małgorzata Szumaczuk

Anna Pławska

Wychowawcy:

0a

Lucyna Grala,
Iwona Rogozińska

1a

Agnieszka Witkoś

1b

Beata Dołęga

1c

Izabela Misztal

1d

Urszula Lepsza-Lidke

2a

Marta Żugaj

2b

Elżbieta Janyst

2c

Edyta Hnat

2d

Kamila Żarkowska

3a

Paulina Bugajewska

3b

Magdalena Brzóska

3c

Paulina Jastrzębska

3d

Agnieszka Gierlik

4a

Monika Szamburska

4b

Joanna Misiarz

4c

Iwona Sienkiewicz

4d

Karina Antończak
5a

Monika Lechowicz-Piekarczyk

5b

 Beata Biskowska

5c

Anna Jasińska
6a

Aleksandra Jagła

6b

Agata Piotrowska

7a

Dominika Miler-Trybuła

7b

Agnieszka Skiba

7c

Marlena Kalinowska

7d

Dorota Galler

8a

 Marta Machaj

8b

Bartłomiej Koziński

8c

Agnieszka Lorczak

 

  1. Antończak Karina Język niemiecki antonczak@sp59.szczecin.pl
  2. Biskowska Beata Matematyka biskowska@sp59.szczecin.pl
  3. Bugajewska Paulina Edukacja wczesnoszkolna, plastyka bugajewska@sp59.szczecin.pl
  4. Brzóska Magdalena Edukacja wczesnoszkolna brzoska@sp59.szczecin.pl
  5. Buksak Ernestyna Język angielski buksak@sp59.szczecin.pl
  6. Dołęga Beata Edukacja wczesnoszkolna dolega@sp59.szczecin.pl
  7. Galler Dorota Matematyka galler@sp59.szczecin.pl
  8. Gierlik Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna gierlik@sp59.szczecin.pl
  9. Grala Lucyna Oddział przedszkolny grala@sp59.szczecin.pl
  10. Hnat Edyta Edukacja wczesnoszkolna hnat@sp59.szczecin.pl
  11. Jagła Aleksandra Język angielski jagla@sp59.szczecin.pl
  12. Jasińska Anna Historia, WOS jasinska@sp59.szczecin.pl
  13. Jastrzębska Paulina Edukacja wczesnoszkolna jastrzebska@sp59.szczecin.pl
  14. Kalinowska Marlena W-F kalinowska@sp59.szczecin.pl
  15. Kamiński Krzysztof Religia kaminski@sp59.szczecin.pl
  16. Karklissiyska Anna Język angielski karklissiyska@sp59.szczecin.pl
  17. Kiper Alicja Psycholog kiper@sp59.szczecin.pl
  18. Koziński Bartłomiej Geografia, Przyroda kozinski@sp59.szczecin.pl
  19. Lepsza - Lidke Urszula Oddział Przedskolny lepsza@sp59.szczecin.pl
  20. Lorczak Agnieszka Język polski lorczak@sp59.szczecin.pl
  21. Michalska Agnieszka Język angielski amichalska@sp59.szczecin.pl
  22. Miler -Trybuła Dominika W-F miler@sp59.szczecin.pl
  23. Misztal Izabela Edukacja wczesnoszkolna misztal@sp59.szczecin.pl
  24. Muszyńska Monika Muzyka muszynska@sp59.szczecin.pl
  25. Piekarczyk-Lechowicz Monika Plastyka/technika piekarczyk@sp59.szczecin.pl
  26. Piotrowska Agata Język polski piotrowska@sp59.szczecin.pl
  27. Pławska Anna Język polski plawska@sp59.szczecin.pl
  28. Politewicz Dorota Pedagog politewicz@sp59.szczecin.pl
  29. Rogozińska Iwona Oddział przedszkolny rogozinska@sp59.szczecin.pl
  30. Rolnicki Marcin Religia rolnicki@sp59.szczecin.pl
  31. Sienkiewicz Iwona Biologia, Przyroda sienkiewicz@sp59.szczecin.pl
  32. Skiba Agnieszka Technika, Informatyka skiba@sp59.szczecin.pl
  33. Szamburska Monika Polski szamburska@sp59.szczecin.pl
  34. Szumaczuk Małgorzata Informatyka szumaczuk@sp59.szczecin.pl
  35. Szymczak-Kopka Katarzyna W-F kopka@sp59.szczecin.pl
  36. Tenderenda Barbara Religia tenderenda@sp59.szczecin.pl
  37. Witkoś Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna witkos@sp59.szczecin.pl
  38. Żugaj Marta Edukacja wczesnoszkolna zugaj@sp59.szczecin.pl

W SPRAWACH WAŻNYCH I PILNYCH PROSIMY O KONTAKT PRZEZ LIBRUSA.

Dziennik

Zegar

Kalendarium

Październik 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny

Certyfikat: