12. Ogólnopolski Festiwal Animacji O!PLA 2024 - WYNIKI SZKOLNEGO GŁOSOWANIA

Utworzono dnia 08.04.2024

Nasza szkoła wraz z Fundacją Kultury i Aktywności Lokalnej Prawobrzeże została w tym roku partnerem lokalnym Ogólnopolskiego Festiwalu  Animacji O!PLA.

O!PLA to Ogólnopolski Festiwal Animacji, który ma formę konkursu. Jurorami Festiwalu jest publiczność, która ocenia filmy w formie on-line.

Dzieci w całej Polsce oddawały swoje głosy na najlepsze ich zadaniem filmy i to oni 12 maja zadecydują, która animacja otrzyma nagrodę główną - "Tobołki Koziołka Matołka".

O festiwalu możemy przeczytać na stronie:

W konkursie "Teraz dzieci mają głos" - kategoria wczesnoszkolna, młodzi widzowie z naszej szkoły wybrali trzy najlepsze ich zdaniem filmy animowane:

I MIEJSCE: The grand mother - 140 głosów;

II MIEJSCE: Szalone wynalazki - 135 głosów;

III MIEJCE: Bajka na końcu świata - 123 głosy;

Szkolne wyniki zostały przesłane do Warszawy. 12 maja poznamy wyniki głosowania ogólnopolskiego.

Festiwal filmowy O!Pla

Utworzono dnia 08.04.2024, 12:40

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin: