Fenixy na Start - Handball 1 vs 1

Utworzono dnia 10.01.2024

Tydzień zaczęliśmy od kolejnej inicjatywy UKS Fenix 59 Szczecin czyli Handball 1 vs 1 pod nazwą Fenixy na Start. Udział brali uczniowie z klas 1A, 2A, 2C oraz 2D - efekt to prawie setka uczniów. Przygotowanych było 12 bramek, które tworzyły 6 boisk - musicie to zobaczyć na zdjęciach! Hala wyglądała najbardziej profesjonalnie jak tylko to możliwe.

Rozegranych zostało ponad 400 spotkań, a każdy uczestnik rozegrał minimum 8 spotkań.
Do inicjatywy były włączone również uczennice z klasy 7, które sędziowały oraz służyły pomocnymi radami uczestnikom - zawsze możemy na nie liczyć.
Nie zabrakło również uczennic klasy V, trenujących w UKSie,  zaprezentowały one pokazowe granie.
Na koniec imprezy na szyjach wszystkich uczestników zawisły medale, wręczane przez Dyrekcję SP 59 Szczecin.

To była owocna impreza, widzieliśmy uśmiechy i radość dzieci, zaangażowanie i ogromne pokłady energii - widać to było po setkach rzuconych bramek i pięknych interwencji i o to właśnie chodzi!!

Kolejna taka edycja już 5 lutego dla kolejnych klas - serdecznie zapraszamy.

Licznik odwiedzin: