Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

KONSULTACJE NAUCZYCIELI

KONSULTACJE NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2022/23

 

 

 
 
 
 
 
 

L.p. 

 
 
 
 

Nauczyciel  

 
 
 
 

Przedmiot 

 
 
 
 

Dzień tygodnia 

 
 
 
 

Godzina dostępności 

 
 
 
 

Sala 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Antończak Karina 

 
 

J. niemiecki 

 
 

poniedziałek 

 
 

16.25 -17.25 

 
 

26 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Balińska Anna 

 
 

zaj. świetlic. 

 
 

Poniedziek 

 
 

17.00 

17.30 

 
 

Świetlica 

011 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Borgorz Mariola 

 
 

matematyka 

 
 

wtorek 

 
 

15 30 - 16 30 

 
 

115 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Borowska Dorota 

 
 

EW 

 
 

środa 

 
 

16.20 

 
 

104 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Brzóska Magdalena 

 
 

EW 

 
 

poniedziałek 

 
 

15.35 

 
 

106 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Bugajewska Paulina 

 
 

EW 

 
 

wtorek 

 
 

15.35 

 
 

7 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Dmitrzak Kamil 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Dominiak Joanna 

 
 

W – f  

 
 

Wtorek  

 
 

15.30-16.00 

 
 

HS 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Galler Dorota 

 
 

Matematyka  

 
 

Wtorek  

 
 

16:25-17:10 

 
 

28 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Gierlik Agnieszka 

 
 

EW 

 
 

poniedziałek 

 
 

15.35 

 
 

103 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Grala Lucyna 

 
 

WP 

 
 

wtorek 

 
 

16.30 

 
 

013 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Grzeszczyk - Biskup Alina 

 
 

j. niemiecki 

j. niemiecki  

 
 

Czwartek 

wtorek 

 
 

14:30 

07:10 

 
 

103 

114 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Hnat Edyta 

 
 

EW/ ped.specjalny 

 
 

wtorek 

 
 

15.40 

 
 

s.201 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Jagła Aleksandra 

 
 

Język angielski 

 
 

Czwartek  

 
 

16.25 

 
 

114 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Janyst Elżbieta 

 
 

EW 

 
 

wtorek 

 
 

16.20 

 
 

104 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Jasińska Anna 

 
 

Historia, wos 

 
 

poniedziałek 

 
 

15.30 

 
 

120 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Jastrzębska Paulina 

 
 

EW 

 
 

wtorek 

 
 

15.30 

 
 

105 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Kalinowska Marlena 

 
 

WF 

 
 

Poniedziałek  

 
 

16:20 

 
 

004 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Karklissiyska Anna 

 
 

Język angielski 

 
 

czwartek 

 
 

15.35 

 
 

27 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Kiper Alicja 

 
 

psycholog 

 
 

poniedziałek 

 
 

16.30 

 
 

201 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Korupka Paweł 

 
 

chemia 

 
 

piątek 

 
 

12:20 

 
 

27 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Kossek Agnieszka 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Kościelak Magdalena 

 
 

zaj. świetlic. 

 
 

Czwartek  

 
 

17.00 

 
 

Świetlica 

011 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Koziński Bartłomiej 

 
 

Przyroda, geografia  

 
 

wtorek  

 
 

16:35 

 
 

209 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Kraśnicka Justyna 

 
 

zaj. świetlic. 

 
 

poniedziałek 

 
 

17:00 

 
 

011 

świetlica 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Lachawczak Edyta 

 
 

zaj. świetlic. 

 
 

Wtorek  

 
 

17:00 

 
 

011 świetlica 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Lechowicz-Piekarczyk Monika 

 
 

Plastyka, technika  

 
 

Poniedziałek 

 
 

14.30 

 
 

101 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Lepsza - Lidke Urszula 

 
 

EW 

 
 

Czwartek  

 
 

16.30 

 
 

007 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Lorczak Agnieszka 

 
 

Język polski 

 
 

Poniedziałek 

 
 

15.30 

 
 

205 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Marcula Sylwester 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Mazurkiewicz Ludmiła 

 
 

zaj. świetlic. 

 
 

Środa 

 
 

17.00 

 
 

011 

Świetlica 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Michalska Agnieszka 

 
 

j. angielski 

 
 

środa 

 
 

12.40 

 
 

hol 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Michnik Edyta 

 
 

biblioteka 

 
 

Czwartek 

 
 

16:30 

 
 

Biblioteka 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Mielnik Grzegorz 

 
 

pedagog 

 
 

środa 

 
 

16.00 

 
 

201 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Mila Danuta 

 
 

zaj. świetlic. 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Misiarz Joanna 

 
 

Język angielski 

 
 

Czwartek  

 
 

15.30 

 
 

115 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Misztal Izabela 

 
 

EW 

 
 

Poniedziałek 

 
 

16.30 

 
 

105 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Muszyńska Monika 

 
 

muzyka 

 
 

Wtorek 

 
 

15:30 

 
 

114 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Nowacki Paweł 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Nowakowska Justyna 

 
 

j.polski 

 
 

wtorek 

 
 

15.35 

 
 

206 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Paluszek Karolina 

 
 

fizyka 

 
 

środa (co 2 tyg) 

 
 

15.35 

 
 

27 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Pietrasz Anna 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Piotrowska Agata 

 
 

j. polski 

 
 

Środa  

 
 

15:35 

 
 

205 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Pławska Anna 

 
 

j. polski 

 
 

Wtorek  

 
 

16.00 

 
 

 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Politewicz Dorota 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Rogozińska Iwona 

 
 

WP 

 
 

Środa  

 
 

16:30 

 
 

13 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Rolnicki Marcin 

 
 

religia 

 
 

środa 

 
 

16:20 

 
 

26 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Sienkiewicz Iwona 

 
 

Przyroda, biologia 

 
 

wtorek 

 
 

15:35 

 
 

209 

 
 
 
 
  1.  

 
 

Skiba Agnieszka 

 
 

Informatyka, technika 

 
 

czwartek 

 
 

15:30